phpMyAdmin 3.4.10-dev - en to et translation catalogue (838 entries)

en:  ... delete the old one from the user tables and reload the privileges afterwards.
et:  ... kustuta vana kasutajate tabelist ja taaslae privileegid pärast seda.

en:  ... delete the old one from the user tables.
et:  ... kustuta vana kasutajate tabelist.

en:  ... revoke all active privileges from the old one and delete it afterwards.
et:  ... kanna kõik aktiivsed privileegid üle vanast ja kustuta see pärast.

en:  Note: MySQL privilege names are expressed in English
et:  Märkus: MySQL privileegide nimed on ingliskeelsed

en:  Row size
et:  rea suurus

en:  Show this query here again
et:  Näita päringut siin uuesti

en:  The increment size for extending the size of an autoextending tablespace when it becomes full.
et:  Automaatselt suurenev suurus mis lisatakse automaatselt suurenevale tabeliruumile kui see täitub.

en: "DROP DATABASE" statements are disabled.
et: "DROP DATABASE" käsud keelatud.

[ctx: $strShowStatusReset]
en: Reset
et: Nulli

en: %B %d, %Y at %I:%M %p
et: %d.%m.%Y kell %H:%M:%S

en: %d is not valid row number.
et: %d ei ole õige reanumber.

en: %s databases have been dropped successfully.
et: andmebaasid %s kustutati õnnestunult.

en: %s days, %s hours, %s minutes and %s seconds
et: %s päeva, %s tundi, %s minutit ja %s sekundit

en: %s has been disabled for this MySQL server.
et: %s on keelatud selles MySQL serveris.

en: %s is available on this MySQL server.
et: %s on saadaval selles MySQL serveris.

en: %s is the default storage engine on this MySQL server.
et: %s on vaikimisi varundusmootor sellele MySQL serverile.

en: ("PRIMARY" <b>must</b> be the name of and <b>only of</b> a primary key!)
et: ("PRIMARY" <b>peab</b> olema ja <b>ainult</b> olema primaarse võtme nimi!)

en: (Generates a report containing the data of a single table)
et: (Genereerib aruande sisaldades andmeid üksikust tabelist)

en: (continued)
et: (jätkub)

en: (or the local MySQL server's socket is not correctly configured)
et: (või kohaliku MySQL serveri soketid ei ole korrektselt seadistatud)

en: (singly)
et: (üksikult)

en: ... keep the old one.
et: ... hoia vana alles.

en: <b>%s</b> table not found or not set in %s
et: <b>%s</b> tabelit ei leitud või ei eksisteeri %s

en: <b>Query statistics</b>: Since its startup, %s queries have been sent to the server.
et: <b>Päringu statistika</b>: Alates stardist, %s päringut on saadetud serverile.

en: <b>Server traffic</b>: These tables show the network traffic statistics of this MySQL server since its startup.
et: <b>Serveri liiklus</b>: Need tabelid näitavad võrguliikluse statistikat selle MySQL serveri jaoks alates tema käivitamisest.

en: A primary key has been added on %s
et: Primaarne võti lisati %s

en: Aborted
et: Katkestatud

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Action
et: Tegevus

en: Add %s
et: Lisa %s

en: Add AUTO_INCREMENT value
et: Lisa AUTO_INCREMENT väärtus

en: Add a new User
et: Lisa uus kasutaja

en: Add constraints
et: Lisa piirangud

en: Add privileges on the following database
et: Lisa privileegid antud andmebaasile

en: Add privileges on the following table
et: Lisa privileegid antud tabelile

en: Add search conditions (body of the "where" clause):
et: Lisa otsinguparameetrid ("WHERE" lause sisu):

en: Add to index &nbsp;%s&nbsp;column(s)
et: Lisa indeksisse &nbsp;%s&nbsp;rida/read

en: Administration
et: Administreerimine

en: After %s
et: Peale %s

en: All
et: Kõik

en: Allows adding users and privileges without reloading the privilege tables.
et: Lubab lisada kasutajaid ja privileege ilma privileges tabelit taaskäivitamata.

en: Allows altering and dropping stored routines.
et: Lubabu salvestatud rutiinide muutmise ja kustutamise.

en: Allows altering the structure of existing tables.
et: Lubab muuta olemasolevate tabelite struktuure.

en: Allows changing data.
et: Lubab muuta infot.

en: Allows connecting, even if maximum number of connections is reached; required for most administrative operations like setting global variables or killing threads of other users.
et: Lubab ühenduda, isegi kui maksimaalne ühenduste arv on saavutatud; Vajalik enamike administratiivsete operatsioonide jaoks, nagu globaalsete muutujate seadmine või teiste kasutajate ühenduste tapmine.

en: Allows creating and dropping indexes.
et: Lubab luua ja kustutada indekseid.

en: Allows creating new databases and tables.
et: Lubab luua uusi andmebaase ja tabeleid.

en: Allows creating new tables.
et: Lubab luua uusi tabeleid.

en: Allows creating new views.
et: Lubab uute vaadete loomist.

en: Allows creating stored routines.
et: Lubab salvestatud rutiinide loomise.

en: Allows creating temporary tables.
et: Lubab luua ajutisi tabeleid.

en: Allows creating, dropping and renaming user accounts.
et: Lubab kasutajakontode loomise, kustutamise ja muutmise.

en: Allows deleting data.
et: Lubab kustutada infot.

en: Allows dropping databases and tables.
et: Lubab kustuada andmebaase ja tabeleid.

en: Allows dropping tables.
et: Lubab kustutada tabeleid..

en: Allows executing stored routines.
et: Lubab salvestatud rutiinide käivituse.

en: Allows importing data from and exporting data into files.
et: Lubab andmete eksportimist faili ja andmete importimist failidest.

en: Allows inserting and replacing data.
et: Lubab lisada ja muuta infot.

en: Allows locking tables for the current thread.
et: Lubab lukustada tabeleid aktiivse päringu tarbeks.

en: Allows performing SHOW CREATE VIEW queries.
et: Lubab SHOW CREATE VIEW päringute käivitamise.

en: Allows reading data.
et: Lubab lugeda infot.

en: Allows reloading server settings and flushing the server's caches.
et: Lubab taaslaadida serveri seadmeid ja puhastada serveri cachet.

en: Allows shutting down the server.
et: Lubab serverit maha lasta.

en: Allows the user to ask where the slaves / masters are.
et: Lubab kasutajal küsida kus on slaved/masterid.

en: Alter table order by
et: Muuda tabeli sorteeringut

en: An index has been added on %s
et: Indeks lisati %s

en: Analyze table
et: Analüüsi tabelit

en: And
et: ja

en: Angular links
et: Nurgelised lingid

en: Any
et: kõik

en: Any host
et: Kõik masinad

en: Any user
et: Kõik kasutajad

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Ascending
et: Kasvav

en: At Beginning of Table
et: Tabeli algusesse

en: At End of Table
et: Tabeli lõppu

en: Attributes
et: Parameetrid

en: Autoextend increment
et: Automaatne suurenduse laiendus

en: Automatic recovery mode
et: Automaatne taastamine

en: Available MIME types
et: Olemasolevad MIME-tüübid

en: B
et: Baiti

en: BEGIN CUT
et: ALUSTA LÕIGET

en: BEGIN RAW
et: ALUSTA PUHAST

en: Back
et: Tagasi

en: Baltic
et: Balti

en: Begin
et: Algus

en: Binary
et: Binaarne

en: Binary - do not edit
et: Binaarne - ärge muutke

en: Binary log
et: Binaarne logi

en: Bookmark %s created
et: Järjehoidja %s loodud

en: Bookmark this SQL query
et: Lisa see SQL päring järjehoidjasse

en: Bookmarked SQL query
et: Järjehodjaga SQL päring

en: Browse
et: Vaata

en: Browse distinct values
et: Sirvi erinevaid väärtusi

en: Browse foreign values
et: Vaata väliseid väärtuseid

en: Browser transformation
et: Browseri transformatsioon

en: Buffer Pool
et: Puhverdusala

en: Buffer Pool Activity
et: Puhverdusala aktiivsus

en: Buffer Pool Usage
et: Puhverdusala kasutamine

en: Buffer pool size
et: Puhverdusala suurus

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Busy pages
et: Hõivatud lehed

en: CREATE DATABASE before copying
et: CREATE DATABASE enne kopeerimist

en: CSV for MS Excel
et: CSV MS Exceli jaoks

en: CSV using LOAD DATA
et: CSV kasutades LOAD DATA

en: Can't copy table to same one!
et: Ei saa tabelit iseendasse kopeerida!

en: Can't move table to same one!
et: Ei saa tabelit iseendasse liigutada!

en: Can't rename index to PRIMARY!
et: Ei suuda muuta indeksit PRIMAARSEKS!

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cannot connect: invalid settings.
et: Ei saa ühendust: vigased seaded.

en: Cannot log in to the MySQL server
et: Ei suuda MySQL serverisse logida

en: Cardinality
et: Kasulikkus

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Change
et: Muuda

en: Change Login Information / Copy User
et: Vaheta logimisinformatsiooni / Kopeeri kasutaja

en: Change password
et: Muuda parooli

en: Character Sets and Collations
et: Tähetabelid ja määrangud

en: Character set of the file:
et: Faili tähetabel:

en: Charset
et: Tähetabel

en: Charsets
et: Tähetabelid

en: Check All
et: Märgista kõik

en: Check Privileges
et: Kontrollige privileege

en: Check privileges for database &quot;%s&quot;.
et: Kontrolli privileege andmebaasile &quot;%s&quot;.

en: Check referential integrity:
et: Kontrolli pärinevust:

en: Check table
et: Kontrolli tabelit

en: Check tables having overhead
et: Kontrolli ülekulusid

en: Collation
et: Määrang

en: Column count has to be larger than zero.
et: Veergude arv peab olema nullist suurem.

en: Column names
et: Väljade nimed

en: Column-specific privileges
et: Väli-spetsiifilised privileegid

en: Command
et: Käsk

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Compression
et: Pakkimine

en: Connections
et: Ühendused

en: Constraints for dumped tables
et: Piirangud salvestatud tabelitele

en: Constraints for table
et: Piirangud tabelile

en: Continued table caption
et: Jätkuva tabeli seletus

en: Cookies must be enabled past this point.
et: Küpsised(cookies) peavad alates sellest momendist lubatud olema.

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy database to
et: Kopeeri andmebaas

en: Copy table to (database<b>.</b>table):
et: Kopeeri tabel (andmebaas<b>.</b>tabel):

en: Could not load export plugins, please check your installation!
et: Viga eksportimis moodulite laadimisel, palun kontrolli seadeid!

en: Could not load import plugins, please check your installation!
et: Pole võimalik Importida mooduleid (plugins), palun kontrolli seadeid!

en: Create
et: Loo

en: Create PHP Code
et: Loo PHP kood

en: Create a new index
et: Loo uus indeks

en: Create a new user with the same privileges and ...
et: Loo uus kasutaja samade privileegidega ja ...

en: Create a page
et: Loo uus leht

en: Create database with same name and grant all privileges
et: Loo sama nimega andmebaas ja anna kõik õigused

en: Create new database
et: Loo uus andmebaas

en: Create relation
et: Suhte loomine (relation)

en: Create table
et: Loo tabel

en: Create table on database %s
et: Loo uus tabel andmebaasi %s

en: Creation
et: Loodud

en: Creation of PDFs
et: PDF-ide tegemine

en: Creation/Update/Check dates
et: Loo/muuda/kontrolli kuupäevi

en: Criteria
et: Kriteerium

en: Croatian
et: Horvaatia

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Czech
et: Tsehhi

en: Czech-Slovak
et: Tsehhi-Slovaki

en: Danish
et: Taani

en: Data
et: Andmed

en: Data Dictionary
et: Andmesõnastik

en: Data files
et: Andmefailid

en: Data home directory
et: Andmete kodukataloog

en: Data only
et: Ainult andmed

en: Data pointer size
et: Andmeviida suurus

en: Database
et: Andmebaas

en: Database %s has been copied to %s
et: Andmebaas %s on kopeeritud %s

en: Database %s has been dropped.
et: Andmebaas %s kustutatud.

en: Database %s has been renamed to %s
et: Andmebaas %s on ümber nimetatud %s

en: Database comment:
et: Andmebaasi kommentaar:

en: Database export options
et: Andmebaasi eksportimise seaded

en: Database for user
et: Andmebaas kasutajale

en: Database seems to be empty!
et: Andmebaas tundub olevat tühi!

en: Database-specific privileges
et: Andmebaas-spetsiifilised privileegid

en: Databases
et: Andmebaasid

en: Databases statistics
et: Andmebaaside statistika

en: Dec
et: Det

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default theme %s not found!
et: Ei leia vaikimisi teemat %s!

en: Defragment table
et: Defrgamenteeri tabel

en: Delayed inserts
et: Ajastatud lisamised

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete relation
et: Kustuta suhe

en: Deleting %s
et: Kustutan %s

en: Delimiter
et: Eraldaja

en: Descending
et: Kahanev

en: Description
et: Kirjeldus

en: Designer
et: Kujundaja

en: Direct links
et: Otselingid

en: Dirty pages
et: Mustad lehed

en: Disable foreign key checks
et: Keela võõrvõtmete (foreign key) kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Display Features
et: Kuva võimalused

en: Display all tables with the same width
et: kuva kõik tabelid sama laiusega?

en: Display order:
et: Näitamise järjekord:

en: Displaying Column Comments
et: Näitan veeru kommentaare

en: Displays a clickable thumbnail. The options are the maximum width and height in pixels. The original aspect ratio is preserved.
et: Kuvab lingitud väikepildi; seaded: laius,kõrgus pikslites (hoiab alles originaalpildi laiuse-kõrguse suhte)

en: Displays a link to download this image.
et: Kuvab lingi sellele pildile (otsene binaarne allalaadimine, jne.).

en: Displays a part of a string. The first option is the number of characters to skip from the beginning of the string (Default 0). The second option is the number of characters to return (Default: until end of string). The third option is the string to append and/or prepend when truncation occurs (Default: "...").
et: Näitab ainult osa tekstist. Esimene seade on määrang kust positsioonilt teie teksti kuva hakkab.(vaikimisi 0). Teine seade on kuipalju teksti tagastatakse, kui see tühjaks jätta, tagastatakse kogu allesjäänud tekst. Kolmas seade defineerib mis tekst lisatakse väljundi lõppu kui saadud tekst tagastatakse. (vaikimisi: ...) .

en: Displays hexadecimal representation of data. Optional first parameter specifies how often space will be added (defaults to 2 nibbles).
et: Kuvab andmed kuueteistkümnend süsteemis. Valikuline Esimene parameeter seab kui tihti ruumi tehakse (vaikimisi 2 näkkamist).

en: Do a "query by example" (wildcard: "%")
et: Tee "päring näite järgi" (lühend: "%")

en: Do not change the password
et: Ärge muutke parooli

en: Do not overwrite this query from outside the window
et: Antud päringut mitte muuta väljaspool akent.

en: Do you really want to
et: Kas te tõesti tahate

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Drop
et: Kustuta

en: Drop the databases that have the same names as the users.
et: Kustuta andmebaasid millel on samad nimed nagu kasutajatel.

en: Dump has been saved to file %s.
et: Väljavõte salvestati faili %s.

en: Dumping data for table
et: Tabeli andmete salvestamine

en: END CUT
et: LÕPETA LÕIGE

en: END RAW
et: LÕPETA PUHAS

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Privileges
et: Muuda privileege

en: Edit next row
et: Muuda järgmist rida

en: Effective
et: Efektiivne

en: EiB
et: EB

en: Empty
et: Tühjenda

en: Enable Statistics
et: Lubage statistika

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enclose export in a transaction
et: Lisa eksport ülekandesse

en: End
et: Lõpp

en: Engines
et: Mootor

en: English
et: Inglise

en: Error
et: Viga

en: Error in ZIP archive:
et: Viga ZIP arhiivis:

en: Error renaming table %1$s to %2$s
et: Viga tabeli nime %1$s muutimsel %2$s

en: Estonian
et: Eesti

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Explain SQL
et: Seleta SQL-i

en: Export
et: Ekspordi

en: Export/Import to scale
et: Ekspordi/Impordi skaala

en: Extra
et: Ekstra

en: Failed attempts
et: Ebaõnnestunud üritused

en: Feb
et: Veb

en: File %s already exists on server, change filename or check overwrite option.
et: Fail %s on juba serveris olemas, muutke faili nime või kontrollige ülekirjutamise seadeid.

en: File could not be read
et: Faili ei suudetud lugeda

en: File uploads are not allowed on this server.
et: Faile pole lubatud laadida sellesse serverisse.

en: Find:
et: Leia:

en: Flush (close) all tables
et: Tühjenda (sulge) kõik tabelid

en: Flush query cache
et: Tühjenda päringute vahemälu

en: Font size
et: Fondi suurus

en: For a list of available transformation options and their MIME type transformations, click on %stransformation descriptions%s
et: Transformatsiooni võimaluste ja tema MIME-tüübi transformatsiooni nimekirjaks vajutage %stransformatsiooni kirjeldusele%s

en: For default values, please enter just a single value, without backslash escaping or quotes, using this format: a
et: Vaikimisi väärtuse jaoks sisestage lihtsalt üksik väärtus, ilma kaldkriipsudega varjestamata ning jutumärkideta, kasutades järgmist kirjakuju: a

en: Format
et: Formaat

en: Format of imported file
et: Imporditud faili formaat

en: Formats text as SQL query with syntax highlighting.
et: Vormib SQL päringu tekstiks esile tõstetuna.

en: Free pages
et: Vabad lehed

en: Fri
et: Ree

en: Fulltext
et: Täistekst

en: Function
et: Funktsioon

en: Functions
et: Funktsioonid

en: General relation features
et: Peamised seoste võimalused

en: Generate
et: Genereeri

en: Generate Password
et: Genereeri parool

en: Generated by
et: Genereerija

en: Generation Time
et: Tegemisaeg

en: Georgian
et: Gruusia

en: German
et: Saksa

en: GiB
et: GB

en: Gives access to the complete list of databases.
et: Annab ligipääsu kogu andmebaasilistingule.

en: Global privileges
et: Globaalsed privileegid

en: Global value
et: Üldine väärtus

en: Go
et: Mine

en: Go back to previous page
et: Mine eelmisele lehele tagasi

en: Go back to this page
et: Mine tagasi sellele lehele

en: Grant
et: Õigused

en: Grant all privileges on wildcard name (username\_%)
et: Anna kõik õigused Metanimele (username\_%)

en: Greek
et: Kreeka

en: Handler
et: Töötleja

en: Has no effect in this MySQL version.
et: Ei oma antud MySQL versioonis mingit effekti.

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Help
et: Abi

en: Hide
et: Peida

en: Hide/Show Tables with no relation
et: Peida/Näita tabelid millel puudub suhe

en: Hide/Show all
et: Peida/Näita kõik

en: Home
et: Esileht

en: Host
et: Masin

en: How many temporary files mysqld has created.
et: Mitu ajutist faili mysqld on loonud.

en: However on last run no data has been parsed, this usually means phpMyAdmin won't be able to finish this import unless you increase php time limits.
et: Kuigi viimasel laadimisel andmeid ei töödeldud, see tähendab enamasti et phpMyAdmin pole võimeline Importi lõpetama, kui sa php skripti aega ei pikenda.

en: Hungarian
et: Ungari

en: Icelandic
et: Islandi

en: If the temporary file used for fast MyISAM index creation would be larger than using the key cache by the amount specified here, prefer the key cache method.
et: Kui ajutine fail mida kasutatakse kiire MyISAM indeksi loomiseks on suurem kui kasutada siin määratud võtmecache suurust, siis eelistage võtmecache meetodit.

en: If this value is greater than 1, MyISAM table indexes are created in parallel (each index in its own thread) during the repair by sorting process.
et: Kui see väärtus on suurem kui 1 siis MyISAM tabeli indeksid luuakse paralleelselt (iga indeks oma lõimus) sorteerimise teel parandamise ajal.

en: Ignore
et: Ignoreeri

en: Import files
et: Importige failid

en: Import has been successfully finished, %d queries executed.
et: Import lõppetati edukalt, %d päringut käivitatud.

en: Import/Export coordinates for PDF schema
et: Impordi/Ekspordi kordinaadid PDF skeemile

en: Include table caption
et: Lisa tabeli seletus

en: Includes all privileges except GRANT.
et: Sisaldab kõiki privileege peale GRANT.

en: Index
et: Indeks

en: Index %s has been dropped
et: Indeks %s kustutatud

en: Index name:
et: Indeksi nimi&nbsp;:

en: Index type:
et: Indeksi tüüp&nbsp;:

en: Indexes
et: Indeksid

en: Information
et: Informatsioon

en: InnoDB Status
et: InnoDB staatus

en: Insert
et: Lisa

en: Insert another new row
et: Lisa järgmine uus rida

en: Insert as new row
et: Lisa uue reana

en: Inside table(s):
et: Otsi tabeli(te)st:

en: Insufficient space to save the file %s.
et: Liiga vähe kettaruumi, et salvestada fail %s.

en: Internal relation added
et: Sisemine suhe loodud

en: Internal relations
et: Sisesed seosed

en: Invalid Identifer
et: Vigane identifikaator

en: Invalid authentication method set in configuration:
et: Vigane autoriseerimise meetod konfiguratsioonifailis:

en: Invalid database
et: Vigane andmebaas

en: Invalid format of CSV input on line %d.
et: Vigane formaat CSV sisendis real %d.

en: Invalid hostname for server %1$s. Please review your configuration.
et: Vigane hostname serverile %1$s. Palun kontrolli seadeid.

en: Invalid parameter for CSV import: %s
et: Vigane parameeter CSV importimisel: %s

en: Invalid table name
et: Vigane tabeli nimi

en: Japanese
et: Jaapani

en: Joins
et: Liited

en: Jump to database &quot;%s&quot;.
et: Hüppa andmebaasile &quot;%s&quot;.

en: Key cache
et: Võtme vahemälu

en: Keyname
et: Võtme nimi

en: KiB
et: KB

en: Kill
et: Tapa

en: Korean
et: Korea

en: Label
et: Nimetus

en: Label key
et: Nimetuse võti

en: Landscape
et: Laipilt

en: Language
et: Keel

en: Last check
et: Viimane vaatamine

en: Last update
et: Viimane muudatus

en: Latched pages
et: Lukustatud lehed

en: Latvian
et: Läti

en: Length/Values
et: Pikkus/Väärtused*

en: Let every user access this bookmark
et: Anna kõikidele kasutajatele juurdepääs sellele järjehodjale

en: Limits the number of commands that change any table or database the user may execute per hour.
et: Limiteerib käskude, mis muudavad suvalist tabelit või andmebaasi, arvu tunnis kasutaja jaoks

en: Limits the number of new connections the user may open per hour.
et: Limiteerib ühenduste arvu tunnis kasutaja jaoks.

en: Limits the number of queries the user may send to the server per hour.
et: Limiteerib päringute arvu tunnis kasutaja jaoks.

en: Limits the number of simultaneous connections the user may have.
et: Piirab ühenduste arvu mida kasutajal võib korraga olla.

en: Lines terminated by
et: Read lõpetatud

en: Link not found
et: Linki ei leitud

en: Links to
et: Lingib

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Local
et: Lokaalne

en: Location of the text file
et: tekstifaili asukoht

en: Log in
et: Sisselogimine

en: Log name
et: Logi nimi

en: Log out
et: Logi välja

en: Login Information
et: Logimise informatsioon

en: MIME TYPES FOR TABLE
et: MIME TÜÜBID TABELILE

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: MIME types printed in italics do not have a separate transformation function
et: MIME-tüübid kursiivis ei oma eraldi transofrmatsiooni funktsiooni

en: Mar
et: Mär

en: Max: %s%s
et: Maksimaalne suurus: %s%s

en: Maximal length of created query
et: Loodud päringu maksimaalne pikkus

en: Maximum size for temporary files on index creation
et: Maksimaalne failisuurus ajutiste failide jaoks indeksi genereerimisel

en: Maximum size for temporary sort files
et: Maksimaalne suurus ajutiste sorteeringufailide jaoks

en: May
et: Mai

en: May be approximate. See [a@./Documentation.html#faq3_11@Documentation]FAQ 3.11[/a]
et: Võib olla umbkaudne. Vaadake FAQ 3.11

en: MiB
et: MB

en: Missing value in the form!
et: Puuduv väärtus vormis !

en: Modifications have been saved
et: Muutused salvestatud

en: Modify
et: Muuda

en: Modify an index
et: Muuda indeksit

en: Mon
et: Esm

en: Move Menu
et: Liiguta menüü

en: Move table to (database<b>.</b>table):
et: Vii tabel üle (andmebaas<b>.</b>tabel):

en: MySQL charset
et: MySQLi tähetabel

en: MySQL client version
et: MySQL kliendi versioon

en: MySQL connection collation
et: MySQL ühenduse kollatsioon

en: MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows).
et: MySQL tagastas tühja tulemuse (s.t. null rida).

en: MySQL said:
et: MySQL ütles:

en: Name
et: Nimi

en: Needed for the replication slaves.
et: Vajalik slavede paljundamiseks.

en: Next
et: Järgmine

en: No
et: Ei

en: No Password
et: Ilma paroolita

en: No Privileges
et: Ei oma ühtegi privileegi

en: No activity within %s seconds; please log in again
et: Ebaaktiivne %s sekundit või rohkem, palun sisenege uuesti

en: No change
et: Ei muudetud

en: No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration. See [a@./Documentation.html#faq1_16@Documentation]FAQ 1.16[/a].
et: Andmeid ei saadud importimisel. Võimalik et faili nime ei saadetud, või faili suurus ületab maksimaalset suurust lubatud PHP seadetes. Vaata FAQ 1.16.

en: No databases
et: Pole andmebaase

en: No databases selected.
et: Ühtegi andmebaasi ei ole valitud.

en: No description is available for this transformation.<br />Please ask the author what %s does.
et: Selle transformatsiooni jaoks ei ole kirjeldust.<br />Palun küsige autorilt, mida %s teeb.

en: No files found inside ZIP archive!
et: Ei leidnud ühtegi faili ZIP arhiivist!

en: No index defined!
et: Indeksit pole defineeritud!

en: No index parts defined!
et: Indeksi osad pole defineeritud!

en: No preview available.
et: Eelvaade pole saadaval.

en: No privileges.
et: Mitte ühtegi privileegi.

en: No rows selected
et: Ridu pole valitud

en: No tables found in database.
et: Andmebaasist ei leitud tabeleid.

en: No themes support; please check your configuration and/or your themes in directory %s.
et: Teemade tugi puudub, palun kontrollige oma seadeid ja/või oma teemade kataloogi %s.

en: No users selected for deleting!
et: Ühtegi kasutajat pole valitud kustutamiseks!

en: No valid image path for theme %s found!
et: Ei leia pildi kataloogi teemale %s!

en: None
et: Pole

en: Normally, writes to the InnoDB buffer pool happen in the background. However, if it's necessary to read or create a page and no clean pages are available, it's necessary to wait for pages to be flushed first. This counter counts instances of these waits. If the buffer pool size was set properly, this value should be small.
et: Tavaliselt, kirjutab InnoDB puhvri taustal. Kuid, kui vajalik kirjutada leht ja ühtegi puhast lehte pole saadaval, on vajalik oodata et lehed oleksid enne ühtlustatud. See This loendur loeb kõiki neid ootamisi. Kui puhvri suurus on seatud korralikult, se number peaks olema väike.

en: Note: Enabling the database statistics here might cause heavy traffic between the web server and the MySQL server.
et: Märkus: Lubades siin andmebaasi statistika võite tekitada väga koormava liikuse webiserveri ja MySQL-i vahel.

en: Note: Setting these options to 0 (zero) removes the limit.
et: Märkus: Märkides antud seaded 0 (null), eemaldate limiidi.

en: Note: phpMyAdmin gets the users' privileges directly from MySQL's privilege tables. The content of these tables may differ from the privileges the server uses, if they have been changed manually. In this case, you should %sreload the privileges%s before you continue.
et: Märkus: phpMyAdmin võtab kasutajate privileegid otse MySQL privileges tabelist. Tabeli sisu võib erineda sellest, mida server hetkel kasutab, seda juhul kui olete käsitsi muudatusi teinud. Sellisel juhul peaksite te privileegid %staaslaadima%s enne jätkamist.

en: Number of rows per page
et: Ridade arv lehel

en: Number of tables
et: Tabelite arv

en: OK
et: Korras

en: Oct
et: Okt

en: Official Homepage
et: Ametlik phpMyAdmini koduleht

en: On a busy server, the byte counters may overrun, so those statistics as reported by the MySQL server may be incorrect.
et: Koormusega serveris, baitide lugeja võib lugeda vigadega (overrun), st. see statistika mida näitab MySQL server ei pruugi olla täpne.

en: Open Document Spreadsheet
et: Ava dokumendi arvutustabel

en: Open Document Text
et: Ava dokumendi tekst

en: Open new phpMyAdmin window
et: Ava uus phpMyAdmin aken

en: Operations
et: Tegevused

en: Operator
et: Operaator

en: Optimize table
et: Optimiseeri tabelit

en: Or
et: või

en: Original position
et: Originaal positioon

en: Overhead
et: Ülejääv

en: Overwrite existing file(s)
et: Kirjuta olemasolev(ad) fail(id) üle

en: PHP Version
et: PHP versioon

en: Page number:
et: Lehenumber:

en: Pages containing data
et: Lehed andmetega

en: Pages to be flushed
et: Lehed ühtlustamiseks

en: Paper size
et: Paberi suurus

en: Password
et: Parool

en: Password Hashing
et: Parooli tärkimine

en: Password:
et: Parool:

en: Pending log file writes.
et: ootel logifaili kirjutamisi.

en: Persian
et: Pärsia

en: PiB
et: PB

en: Please choose a page to edit
et: Palun valige leht muutmiseks

en: Please configure the coordinates for table %s
et: Palun seadke koordinaadid tabelile %s

en: Please enter the values for transformation options using this format: 'a', 100, b,'c'...<br />If you ever need to put a backslash ("\") or a single quote ("'") amongst those values, precede it with a backslash (for example '\\xyz' or 'a\'b').
et: Palun sisestage transformatsiooniks vajalikud väärtused, kasutades järgmist formaati: 'a', 100, b,'c'...<br />Kui teil on vaja edastada kaldkriips ("\") või ülakoma ("'") nende väärtuste seas, varjestage see tagurpidi kaldkriipsuga (näiteks '\\xyz' või 'a\'b').

en: Please see the documentation on how to update your column_comments table
et: Please see Documentation on how to update your Column_comments Table

en: Please select a database
et: Valige andmebaas

en: Please select the primary key or a unique key
et: Palun vali primaarne või unkaalne võti

en: Polish
et: Poola

en: Portrait
et: Portreepilt

en: Position
et: Positsioon

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous import timed out, after resubmitting will continue from position %d.
et: Eelmine Import aegus, peale uuesti postitamist jätkub asukohast %d.

en: Primary
et: Primaarne

en: Print
et: Prindi

en: Print view
et: Trükivaade

en: Print view (with full texts)
et: Trükivaade (täispikkade tekstidega)

en: Privileges
et: Privileegid

en: Problems with indexes of table `%s`
et: Probleemid tabeli `%s` indeksitega

en: Procedures
et: Toimingud

en: Processes
et: Protsessid

en: Propose table structure
et: Soovita tabeli struktuuri

en: Protocol version
et: Protokolli versioon

en: Query
et: Päring näite järgi

en: Query cache
et: Päringute vahemälu

en: Query results operations
et: Päringu tulemuste tegevused

en: Query took %01.4f sec
et: Päring kestis %01.4f sek

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Query window
et: Päringuaken

en: RELATIONS FOR TABLE
et: SEOSED TABELILE

en: Re-type
et: Sisesta uuesti

en: Read misses
et: Lugemis vigasid

en: Read misses in %
et: Lugemis vigasid %

en: Read requests
et: Pöördumised lugemiseks

en: Received
et: Saadud

en: Refresh
et: Uuenda

en: Relation deleted
et: Suhe kustutatud

en: Relation view
et: Pärinevuse vaade

en: Relational schema
et: Seoseskeem

en: Relations
et: Suhted

en: Reload
et: Lae uuesti

en: Reloading the privileges
et: Taaslaen privileege

en: Remove selected users
et: Eemalda valitud kasutajad

en: Rename database to
et: Nimeta andmebaas ümber

en: Rename table to
et: Nimeta tabel ümber

en: Repair table
et: Paranda tabelit

en: Repair threads
et: Paranda lõimud

en: Replace NULL by
et: Asenda NULL

en: Replace existing bookmark of same name
et: Kirjuta samanimeline järjehoidja üle

en: Replace table data with file
et: Asenda tabeli andmed failiga

en: Replication
et: Tiraeerimine

en: Reset
et: Tühista

en: Resource limits
et: Ressursilimiidid

en: Revoke
et: Võta tagasi

en: Revoke all active privileges from the users and delete them afterwards.
et: Eemalda kõik aktiivsed privileegid kasutajatelt ning kustuta nad pärast seda.

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Row Statistics
et: Rea statistika

en: Row length
et: Rea pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Run SQL query/queries on database %s
et: Päri SQL päring(uid) andmebaasist %s

en: Run SQL query/queries on server %s
et: Käivita SQL käsk/käsud Masinas %s

en: Runtime Information
et: Jooksev informatsioon

en: Russian
et: Vene

en: SQL compatibility mode
et: SQL ühilduvus viis

en: SQL history
et: SQL-ajalugu

en: SQL query
et: SQL-päring

en: SQL query on database <b>%s</b>:
et: SQL-päring andmebaasist <b>%s</b>:

en: SQL result
et: SQL tulemus

en: Sat
et: Lau

en: Save
et: Salvesta

en: Save as file
et: Salvesta failina

en: Save position
et: Salvesta positsioon

en: Script timeout passed, if you want to finish import, please resubmit same file and import will resume.
et: Skripti ajalimiit on ületatud, kui soovid importimist jätkata, palun lae sama fail uuesti ja import jätkub.

en: Search
et: Otsi

en: Search in database
et: Otsi andmebaasist

en: Search results for "<i>%s</i>" %s:
et: Otsingu tulemused "<i>%s</i>" %s:

en: Select All
et: Märgista kõik

en: Select Foreign Key
et: Vali võõrvõti(Foreign Key)

en: Select Tables
et: Vali tabelid

en: Select binary log to view
et: Valige binaarne logi vaatamiseks

en: Select referenced key
et: Vali eelistus võti (referenced key)

en: Selected export type has to be saved in file!
et: Valitud eksportimise tüüp tuleb salvestada faili!

en: Sent
et: Saadetud

en: Server Choice
et: Serveri valik

en: Server ID
et: Serveri ID

en: Server variables and settings
et: Serveri muutujad ja seaded.

en: Server version
et: Serveri versioon

en: Server:
et: Server

en: Servers
et: Serverid

en: Session value
et: Sessiooni väärtus

en: Show
et: Näita

en: Show Full Queries
et: Näita täispikkasid päringuid

en: Show PHP information
et: Näita PHP informatsiooni

en: Show all
et: Näita kõiki

en: Show color
et: Näita värvi

en: Show dimension of tables
et: Näita tabelite dimensiooni

en: Show grid
et: Näita võrgustiku

en: Show open tables
et: Näita avatud tabeleid

en: Show processes
et: Näita protsesse

en: Show slave hosts
et: Näita alluvaid(slave)

en: Show slave status
et: Näita alluvate(slave) staatust

en: Show tables
et: Näita tabeleid

en: Show/Hide left menu
et: Näita/Peida vasak menüü

en: Showing SQL query
et: Näitan SQL päringut

en: Showing as PHP code
et: Näitan PHP koodina

en: Showing bookmark
et: Näitan järjehoidjat

en: Showing rows
et: Näita ridu

en: Simplified Chinese
et: Lihtsustatud Hiina

en: Size
et: Suurus

en: Skip Explain SQL
et: Jäta SQL-i seletamine vahele

en: Skip Validate SQL
et: Jäta SQL-i kontroll vahele

en: Slovak
et: Slovaki

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Small/Big All
et: Kõik Väikeseks/Suureks

en: Sort
et: Sorteeri

en: Sort buffer size
et: Sordi puhvri suurus

en: Sort by key
et: Sorteeri võtme järgi

en: Sorting
et: Järjestamine

en: Space usage
et: Ruumivõtt

en: Spanish
et: Hispaania

en: Stand-in structure for view
et: Sise-vaate struktuur

en: Statements
et: Parameerid

en: Status
et: Staatus

en: Storage Engine
et: Varundusmootor

en: Storage Engines
et: Varundusmootorid

en: Structure
et: Struktuur

en: Structure and data
et: Struktuur ja andmed

en: Structure for view
et: Vaate (view) struktuur

en: Structure only
et: Ainult struktuur

en: Submit
et: Vali

en: Submit Query
et: Lae päring

en: Sum
et: Summa

en: Sun
et: Püh

en: Swedish
et: Rootsi

en: Switch to copied database
et: Mine kopeeritud andmebaasile

en: Switch to copied table
et: Mine üle kopeeritud tabelile

en: Table
et: Tabel

en: Table %s already exists!
et: tabel %s on juba olemas!

en: Table %s has been copied to %s.
et: Tabel %s on kopeeritud andmebaasi %s.

en: Table %s has been dropped
et: Tabel %s kustutatud

en: Table %s has been emptied
et: Tabel %s tühjendatud

en: Table %s has been flushed
et: Tabel %s ühtlustatud

en: Table %s has been moved to %s.
et: Tabel %s viidu üle andmebaasi %s.

en: Table %s has been renamed to %s
et: Tabel %s on ümber nimetatud %s

en: Table caption
et: Tabeli seletus

en: Table comments
et: Tabeli kommentaarid

en: Table maintenance
et: Tabeli hooldus

en: Table name
et: Tabeli nimi

en: Table of contents
et: Sisukord

en: Table options
et: Tabeli seaded

en: Table seems to be empty!
et: Tabel tundub olevat tühi!

en: Table structure for table
et: Struktuur tabelile

en: Table-specific privileges
et: Tabel-spetsiifilised privileegid

en: Tables
et: Tabelid

en: Temporary data
et: Ajutised andmed

en: Thai
et: Tai

en: The %s functionality is affected by a known bug, see %s
et: See %s funktionaalsus on mõjutatud tuntud viga, vaata %s

en: The <tt>$cfg['PmaAbsoluteUri']</tt> directive MUST be set in your configuration file!
et: <tt>$cfg['PmaAbsoluteUri']</tt> konstant peab teie konfiguratsioonifailis määratud olema!

en: The MySQL server can ask the NDB Cluster storage engine if it knows about a table with a given name. This is called discovery. Handler_discover indicates the number of time tables have been discovered.
et: MySQLi server võib küsida "NDB Cluster storage engine" (klaster salvestus mootor)  kas ta teab tabelit etteantud nimega. Seda kutsutakse avastus(discovery). Handler_discover annab mitu korda on tabel leitud.

en: The SQL validator could not be initialized. Please check if you have installed the necessary PHP extensions as described in the %sdocumentation%s.
et: SQL-i valideerijat ei suudetud avada. Palun kontrollige, et te olete installinud vastavad php moodulid nagu on kirjeldatud %sdokumentatsioonis%s.

en: The amount of data read so far, in bytes.
et: Suurus kui palju andmeid on loetud siiani, baitides.

en: The amount of data written so far, in bytes.
et: Suurus palju andmeid on kirjutatud, baitides.

en: The amount of free memory for query cache.
et: Vaba mälu päringute vahemälus.

en: The average time to acquire a row lock, in milliseconds.
et: Keskimne aeg pärides rea lukustust, millisekundites.

en: The bookmark has been deleted.
et: Järjehodja kustutati.

en: The buffer that is allocated when sorting MyISAM indexes during a REPAIR TABLE or when creating indexes with CREATE INDEX or ALTER TABLE.
et: Puhver mis hõivatakse kui sorteeritakse MyISAM indekseid REPAIR TABLE ajal või kui luuakse indekseid CREATE INDEX või ALTER TABLE käskudega.

en: The common part of the directory path for all InnoDB data files.
et: Ühine kataloogi nimeosa kõigi InnoDB andmefailide jaoks.

en: The compiled-in InnoDB page size (default 16KB). Many values are counted in pages; the page size allows them to be easily converted to bytes.
et: Sisse-kompileeritud InnoDB lehe suurus (vaikimisi 16KB). Paljud väärtused on loetud lehtedes; lehe suurus lubab neid lihtsalt arvutada baitidesse.

en: The configuration file now needs a secret passphrase (blowfish_secret).
et: Konfiguratsioonifail nõuab nüüd salajast võtmesõna (blowfish_secret).

en: The current number of pending fsync() operations.
et: Mitu hetkel ootel fsync() operatsiooni.

en: The current number of pending reads.
et: Mitu ootel lugemist.

en: The current number of pending writes.
et: Mitu ootel kirjutamist.

en: The current page has references to tables that no longer exist. Would you like to delete those references?
et: Antud lehel on viiteid tabelitele mida enam ei ole. Kas te soovite kustutada need viited?

en: The database name is empty!
et: Andmebaasi nimi on tühi!

en: The default pointer size in bytes, to be used by CREATE TABLE for MyISAM tables when no MAX_ROWS option is specified.
et: Vaikimisi viida suurus baitides, mida kasutatakse CREATE TABLE käsuga MyISAM tabelite jaoks kui MAX_ROWS seade on määramata.

en: The directory you set for upload work cannot be reached
et: Kataloog mille Te üleslaadimiseks sättisite ei ole ligipääsetav

en: The host name is empty!
et: Masin on tühi!

en: The maximum size of the temporary file MySQL is allowed to use while re-creating a MyISAM index (during REPAIR TABLE, ALTER TABLE, or LOAD DATA INFILE).
et: Maksimaalne failisuurus MySQL-i ajutise faili jaoks mida kasutatakse MyISAM indeksi uuesti genereerimiseks (REPAIR TABLE, ALTER TABLE või LOAD DATA INFILE).

en: The maximum time to acquire a row lock, in milliseconds.
et: Maksimaalne aeg pärides rea lukustust, millisekundites.

en: The mbstring PHP extension was not found and you seem to be using a multibyte charset. Without the mbstring extension phpMyAdmin is unable to split strings correctly and it may result in unexpected results.
et: Ei leitud mbstring PHP lisa ja tundub, et te kasutate mitmebaidilist tähetabelit. Ilma mbstring lisata ei suuda phpMyAdmin poolitada teksti korrektselt ja tulemus võib olla ootustele mittevastav.

en: The mode for automatic recovery of crashed MyISAM tables, as set via the --myisam-recover server startup option.
et: Automaatne taastamine purunenud MyISAM tabelitele, aktiveeritakse võtmega --myisam-recover serveri käivitamisel.

en: The name of the primary key must be "PRIMARY"!
et: Primaarse võtme nimi peab olema... PRIMARY!

en: The number of "random" read-aheads InnoDB initiated. This happens when a query is to scan a large portion of a table but in random order.
et: Mitu InnoDB juhuslikku(random) ette-lugemisi on töös. See juhtub kui päring on skaneerida suur osa tabelist kuid juhuslikus järjekorras.

en: The number of INSERT DELAYED handler threads in use. Every different table on which one uses INSERT DELAYED gets its own thread.
et: Mitu INSERT DELAYED töötleja (handler) lõimu on kasutuses. Iga erinev tabel mis kasutab INSERT DELAYED saab oma lõimu.

en: The number of INSERT DELAYED rows written.
et: INSERT DELAYED ridasid loodud.

en: The number of buffer pool pages that have been requested to be flushed.
et: Mitu puhvri lehekülge on määratud puhastamisele.

en: The number of bytes written to the log file.
et: Mitu baiti on kirjutatud logi faili.

en: The number of cache hits.
et: Leitud Puhvrist.

en: The number of currently open connections.
et: Hetkel avatud ühendusi.

en: The number of doublewrite operations that have been performed.
et: Mitu korda tehti topeltkirjutamise kirjutamist ja mitu lehte on kirjutatud just sellel põhjusel.

en: The number of executed FLUSH statements.
et: FLUSH käskude arv.

en: The number of files that are open.
et: Mitu faili on avatud.

en: The number of free memory blocks in query cache.
et: Vabad mälu plokid päringute vahemälus.

en: The number of free pages.
et: Mitu puu lehekülge.

en: The number of fsync() operations so far.
et: Mitu fsync() operatsiooni siiani.

en: The number of fsync() writes done to the log file.
et: Mitu fsyncs kirjutamist tehtud logi faili.

en: The number of in-memory temporary tables created automatically by the server while executing statements.
et: Ajutiste mälul baseeruvate tabelite arv, loodud automaatselt serveri poolt, päringuid käivitades.

en: The number of internal COMMIT statements.
et: Sisemiste COMMIT käskude arv.

en: The number of internal ROLLBACK statements.
et: Mitu korda käivitati sisemine ROLLBACK lausung.

en: The number of joins that did a full scan of the first table.
et: Liidete arv mis tegid täielikku skaneerimist esimesest tabelist.

en: The number of joins that do not use indexes. If this value is not 0, you should carefully check the indexes of your tables.
et: Liited(joins) mis ei kasuta indekseid. Kui see näitaja on 0, peaksid ettevaatlikult kontrollima oma tabelites indekseid.

en: The number of joins that used a range search on a reference table.
et: Liidete arv mida kasutati piirkonna otsimisel eelistatud tabelist.

en: The number of joins that used ranges on the first table. (It's normally not critical even if this is big.)
et: Liidete arv mida kasutati esimese tabeli piirides. (Pole eriti kriitiline kui see on väga suur.)

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row. (If this is not 0, you should carefully check the indexes of your tables.)
et: Ilma võtmeta liidete(joins) arv mis konrollivad peale igat rida võtme kasutamist. (Kui see pole 0 siis peaksid ettevaatlikult kontrollima oma tabelite indekseid.)

en: The number of key blocks in the key cache that have changed but haven't yet been flushed to disk. It used to be known as Not_flushed_key_blocks.
et: Mitu võtme plokki on võtme vahemälus muutunud kui pole veel kettale kirjutatud. Tuntud nagu Not_flushed_key_blocks.

en: The number of latched pages in InnoDB buffer pool. These are pages currently being read or written or that can't be flushed or removed for some other reason.
et: Mitu lukus lehte on InnoDB puhvris. Need lehed on hetkel lugemisel või kirjutamisel ja pole võimalik puhastada või kustutada mingil põhjusel.

en: The number of log write requests.
et: Mitu logi kirjutamise soovi.

en: The number of logical read requests InnoDB has done.
et: Mitu loogilist lugemist InnoDB on teinud.

en: The number of logical reads that InnoDB could not satisfy from buffer pool and had to do a single-page read.
et: Mitu loogilist lugemist InnoDB polnud võimalik puhvris poolt rahuldada ja tegi üksiku lehe lugemise.

en: The number of merge passes the sort algorithm has had to do. If this value is large, you should consider increasing the value of the sort_buffer_size system variable.
et: Edukate ühinemiste(merge) arv millega lühike algoritm on tegelenud. Kui see väärtuse on suur, sa peaksid mõtlema sort_buffer_size väärtuse suurendamist.

en: The number of non-cached queries (not cachable, or not cached due to the query_cache_type setting).
et: Mitu mitte-puhverdatud päringut (pole salvestatud vahemällu, või sõltuvalt query_cache_type sätetest mitte puhverdatud).

en: The number of pages busy because they have been allocated for administrative overhead such as row locks or the adaptive hash index. This value can also be calculated as Innodb_buffer_pool_pages_total - Innodb_buffer_pool_pages_free - Innodb_buffer_pool_pages_data.
et: Mitu lehte on hetkel kasutuses kuna nad reserveeritud nagu rea lukustus või kohanemisvõimeline indeks. Seda summat saab ka arvutada nii Innodb_buffer_pool_pages_total - Innodb_buffer_pool_pages_free - Innodb_buffer_pool_pages_data.

en: The number of pages containing data (dirty or clean).
et: Mitu lehekülge sisaldab andmeid (puhast või musta).

en: The number of pages created.
et: Lehti loodud.

en: The number of pages currently dirty.
et: Mitu lehekülge on mustad.

en: The number of pages read.
et: Lehti loetud.

en: The number of pages that have been written for doublewrite operations.
et: Mitu korda tehti topeltkirjutamist ja mitu lehte on kirjutatud just sellel põhjusel.

en: The number of pages written.
et: Lehti kirjutatud.

en: The number of pending log file fsyncs.
et: Mitu ootel logi faili fsyncs.

en: The number of physical reads of a key block from disk. If Key_reads is big, then your key_buffer_size value is probably too small. The cache miss rate can be calculated as Key_reads/Key_read_requests.
et: Mitu füüsilist lugemist lugeda võtme plokk kettalt. kui Key_reads on suur, siis sinu key_buffer_size näitaja on kindlasti väike. Vahemälus möödaminek on võimalik arvutada nii Key_reads/Key_read_requests.

en: The number of physical writes of a key block to disk.
et: Mitu füüsilist kirjutamist kirjutada võtme plokk kettale.

en: The number of physical writes to the log file.
et: Mitu füüsilist kirjutamist logi faili.

en: The number of queries added to the cache.
et: Mitu päringut on lisatud vahemällu.

en: The number of queries registered in the cache.
et: Mitu päringut on registreeritud vahemälus.

en: The number of queries that have been removed from the cache to free up memory for caching new queries. This information can help you tune the query cache size. The query cache uses a least recently used (LRU) strategy to decide which queries to remove from the cache.
et: Mitu päringut kustutati puhvrist et vabastada mälu uutele päringutele. See informatsioon aitab sind päringute-puhvri suuruse seadistamisel. Päringute vahemälu kasutab viimati kasutatud strateegiat(LRU) et otsustada millised päringud eemaldada puhvrist.

en: The number of queries that have taken more than long_query_time seconds.
et: Päringute arv mis võtsid rohkem aega kui long_query_time sekundites.

en: The number of requests to insert a row in a table.
et: Mitu korda lisati uus rida tabelisse.

en: The number of requests to read a key block from the cache.
et: Mitu päringut et lugeda võtme plokk vahemälust.

en: The number of requests to read a row based on a fixed position. This is high if you are doing a lot of queries that require sorting of the result. You probably have a lot of queries that require MySQL to scan whole tables or you have joins that don't use keys properly.
et: Mitu korda saadi käsk lugeda kindel rida. See on suur kui sa teed palju päringuid mis vajavad tulemuse sorteerimist. Sa kasutad kindlasti päringuid mis vajavad MySQLi et skaneerida kogu tabelit või liited(joins) mis ei kasuta võtmeid korralikult.

en: The number of requests to read a row based on a key. If this is high, it is a good indication that your queries and tables are properly indexed.
et: Mitu korda loeti rida võtme järgi. Kui see on suur, see on hea näitaja et sinu päringud ja tabelid on korralikult indekseeritud.

en: The number of requests to read the next row in key order. This is incremented if you are querying an index column with a range constraint or if you are doing an index scan.
et: Mitu korda saadi käsk lugeda võtme järgi järgmine rida. See on suurenev kui sa pärid indekseeritud piiratud välja või sa teed indeksi skaneerimist.

en: The number of requests to read the next row in the data file. This is high if you are doing a lot of table scans. Generally this suggests that your tables are not properly indexed or that your queries are not written to take advantage of the indexes you have.
et: Mitu korda saadi käsk lugeda järgmine rida andmefailist. See on suur kui sa teed palju tabeli skaneerimisi. Enamasti see soovitab et sinu tabelid pole korralikult indekseeritud või sinu päringud pole kirjutatud nii et võtta eeliseid sinu loodud indeksitest.

en: The number of requests to read the previous row in key order. This read method is mainly used to optimize ORDER BY ... DESC.
et: Mitu korda saadi käsk lugeda võtme järgi eelnev rida. See lugemise meetod on peamiselt kasutatud optimiseerimiseks ORDER BY ... DESC.

en: The number of requests to update a row in a table.
et: Mitu korda uuendati tabeli rida.

en: The number of requests to write a key block to the cache.
et: Mitu päringut et kirjutada võtme plokk vahemällu.

en: The number of row locks currently being waited for.
et: Mitu rea lukustamist on hetkel ootel.

en: The number of rows deleted from InnoDB tables.
et: Mitu rida kustutatud InnoDB tabelitest.

en: The number of rows inserted in InnoDB tables.
et: Mitu rida lisati InnoDB tabelitesse.

en: The number of rows read from InnoDB tables.
et: Mitu rida loetud InnoDB tabelitest.

en: The number of rows updated in InnoDB tables.
et: Mitu rida uuendati InnoDB tabelites.

en: The number of rows waiting to be written in INSERT DELAYED queues.
et: Mitu rida on ootel INSERT DELAYED päringutes.

en: The number of rows written with INSERT DELAYED for which some error occurred (probably duplicate key).
et: Mitu rida on loodud käsuga INSERT DELAYED milles toimus viga (arvatavasti korduv võti).

en: The number of sequential read-aheads InnoDB initiated. This happens when InnoDB does a sequential full table scan.
et: Mitu InnoDB järjestikku ette-lugemisi on töös. See juhtub kui InnoDB teeb järjestikulist kogu tabeli skaneerimist.

en: The number of sorted rows.
et: Sorteritud ridade arv.

en: The number of sorts that were done by scanning the table.
et: Sorteerimiste arv mis on tehtud tabeli skaneerimist kasutades.

en: The number of sorts that were done with ranges.
et: Sorteerimiste arv mis on tehtud piirkonna ulatuses.

en: The number of streams that are open (used mainly for logging).
et: Mitu voogu on hetkel avatud (enamasti logimiseks).

en: The number of tables that are open.
et: Mitu tabelit on hetkel avatud.

en: The number of tables that have been opened. If opened tables is big, your table cache value is probably too small.
et: Mitu tabelit on avatud. Avatud tabeleid on palju siis sinu tabeli vahemälus kindlasti liiga väike.

en: The number of temporary tables currently open by the slave SQL thread.
et: Ajutiste tabelite arv mis on hetkel avatud alam-lõimu(replication slave) poolt.

en: The number of temporary tables on disk created automatically by the server while executing statements. If Created_tmp_disk_tables is big, you may want to increase the tmp_table_size  value to cause temporary tables to be memory-based instead of disk-based.
et: Ajutiste tabelite arv, loodud automaatselt serveri poolt, päringuid käivitades. Kui Created_tmp_disk_tables on suur, sa võid tahta suurendada tmp_table_size väärtust et olla mälul baseeruv mitte kettal.

en: The number of threads created to handle connections. If Threads_created is big, you may want to increase the thread_cache_size value. (Normally this doesn't give a notable performance improvement if you have a good thread implementation.)
et: Lõimude arv mis on loodud ühenduste haldamiseks. Kui Threads_created on suur siis suurenda thread_cache_size väärtust. (Tavaliselt see ei anna märgatavat kiiruse tõusu kui Lõimude teostus on korralik.)

en: The number of threads in the thread cache. The cache hit rate can be calculated as Threads_created/Connections. If this value is red you should raise your thread_cache_size.
et: Lõimude arv Lõimude vahemälus. Vahemälu kasutamist(hit) on võimalik arvutada nii Threads_created/Connections. Kui see on punane paksid suurendama thread_cache_size suurust.

en: The number of threads that are not sleeping.
et: Lõimude arv mis mis hetkel ei maga.

en: The number of threads that have taken more than slow_launch_time seconds to create.
et: Lõimude arv mis võtsid rohkem aega käivitamiseks kui slow_launch_time.

en: The number of times a row lock had to be waited for.
et: Mitu korda pidi rea lukustus ootama.

en: The number of times a row was deleted from a table.
et: Mitu korda rida kustutati tabelist.

en: The number of times that a table lock could not be acquired immediately and a wait was needed. If this is high, and you have performance problems, you should first optimize your queries, and then either split your table or tables or use replication.
et: Mitu korda tabeli lukustus ei jõustunud koheselt ja pandi ootele. Kui see on suur ja jõudlusega on probleeme, sa peaksid optimiseerima oma päringuid või poolitama oma tabelid või kasutama tiraþeerimist(replication).

en: The number of times that a table lock was acquired immediately.
et: Mitu korda tabeli lukustus jõustus koheselt.

en: The number of times the first entry was read from an index. If this is high, it suggests that the server is doing a lot of full index scans; for example, SELECT col1 FROM foo, assuming that col1 is indexed.
et: Mitu korda loeti esimene tulemus indeksist. Kui see on suur, see soovitab et server teeb palju täis indeksi skaneerimist; näitkes, SELECT col1 FROM foo, arvates et col1 indekseeritud.

en: The number of transactions that used the temporary binary log cache but that exceeded the value of binlog_cache_size and used a temporary file to store statements from the transaction.
et: Ülekannete number mida kasutab ajutise binaar logi vahemälu kuid ületab binlog_cache_size suurust ja kasutatakse ajutist faili et salvestada ülekande Käske (päringuid).

en: The number of transactions that used the temporary binary log cache.
et: Ülekannete number mis kasutasid ajutist binaar logi vahemälu.

en: The number of unused blocks in the key cache. You can use this value to determine how much of the key cache is in use.
et: Mitu kasutamatta võtme plokki on võtme vahemälus. Sa saad kasutatda seda väärtust et teada saada kui palju võtme vahemälust on kasutuses.

en: The number of used blocks in the key cache. This value is a high-water mark that indicates the maximum number of blocks that have ever been in use at one time.
et: Mitu kasutatud plokki on võtme vahemälus. See väärtus näitab maksimaalse plokkide arvu mis on kunagi olnud kasutuses.

en: The number of waits we had because log buffer was too small and we had to wait for it to be flushed before continuing.
et: Mitu ootamist on olnud sellepärast et logi puhver oli liiga väike ja pidi ootama enne ühtlustamist et jätkata.

en: The number writes done to the InnoDB buffer pool.
et: Mitu korda kirjutas InnoDB puhvrisse.

en: The password for %s was changed successfully.
et: Kasutaja %s parool vahetati õnnestunult.

en: The password is empty!
et: Parool on tühi!

en: The passwords aren't the same!
et: Paroolid ei ühti!

en: The primary key has been dropped
et: Primaarne võti kustutatud

en: The privileges were reloaded successfully.
et: Privileegid taaslaeti edukalt.

en: The profile has been updated.
et: Profiil uuendatud.

en: The row has been deleted
et: Rida kustutatud

en: The selected user was not found in the privilege table.
et: Valitud kasutajat ei leitud privileegide tabelist.

en: The selected users have been deleted successfully.
et: Valitud kasutajad on õnnestunult kustutatud.

en: The server is not responding
et: Server ei vasta

en: The size of the memory buffer InnoDB uses to cache data and indexes of its tables.
et: Mälupuhvri suurus mida InnoDB kasutab oma andmete ja indeksite puhverdamiseks.

en: The status of failsafe replication (not yet implemented).
et: See staatus on tõrkekindel tiraþeerimine (failsafe replication) (pole veel kasutuses).

en: The table name is empty!
et: Tabeli nimi on tühi!

en: The target browser window could not be updated. Maybe you have closed the parent window, or your browser's security settings are configured to block cross-window updates.
et: Vajaliku sirvija akent ei suudetud uuendada. Võibolla Te olete peaakna sulgenud või Teie sirvija ei luba akendevahelist suhtlist tänu turvaseadetele.

en: The total cost of the last compiled query as computed by the query optimizer. Useful for comparing the cost of different query plans for the same query. The default value of 0 means that no query has been compiled yet.
et: Viimase kompileeritud päringu arvuatud tulemus päringu optimiseerija vastu. Kasulik võrdlemaks erinevaid päringu plaane ühelt ja samalt päringult. Vaikimisi väärtus 0 tähendab et päring pole veel töödeldud.

en: The total number of blocks in the query cache.
et: Plokkide koguarv päringute vahemälus.

en: The total number of data reads.
et: Mitu korda loetud.

en: The total number of data writes.
et: Mitu korda andmeid kirjutati.

en: The total time spent in acquiring row locks, in milliseconds.
et: Aeg mis on raisatud pärides rea lukustust, millisekundites.

en: The user %s already exists!
et: Kasutaja %s on juba olemas!

en: The user name is empty!
et: Kasutajanimi on tühi!

en: The web server does not have permission to save the file %s.
et: Webiserver ei oma õigusi , et salvestada fail %s.

en: Theme %s not found!
et: Ei leia teemat %s!

en: Theme / Style
et: Teema / Stiil

en: Theme path not found for theme %s!
et: Ei leia kataloogi teemale %s!

en: There is a chance that you may have found a bug in the SQL parser. Please examine your query closely, and check that the quotes are correct and not mis-matched. Other possible failure causes may be that you are uploading a file with binary outside of a quoted text area. You can also try your query on the MySQL command line interface. The MySQL server error output below, if there is any, may also help you in diagnosing the problem. If you still have problems or if the parser fails where the command line interface succeeds, please reduce your SQL query input to the single query that causes problems, and submit a bug report with the data chunk in the CUT section below:
et: On võimalus, et te leidsite vea SQL parseris. Palun kontrollige oma päringut täpsemalt ja kontrollige, et jutumärgid/ülakomad oleks korrektselt lõpetatud. Veel on võimalik, et te loete sisse faili kus on binaarne info väljaspool varjestatud tekstiala. Samuti võiksite te proovida oma päringut MySQLi käsureal. MySQLi viga väljastatakse päringu all, kui seal tõesti on mõni viga, siis see võib aidata teil leida vea algpõhjuseid. Kui teil on peale seda ikka veel probleeme või kui mu parser keeldub töötamast ning MySQL käsurida töötab, siis palun vähendage oma päringuid üksiku päringuni, mis põhjustab probleeme ja sisestage vea raport koos viga põhjustanud päringuga LÕIGET sektsioonis allpool:

en: There is no detailed status information available for this storage engine.
et: Detailne seisuinformatsioon antud varundusmootori kohta puudub.

en: There seems to be an error in your SQL query. The MySQL server error output below, if there is any, may also help you in diagnosing the problem
et: Tundub, et teie SQL päringus on viga. MySQLi serveri error peaks ilmuma allpool, kui seal on midagi, siis peaks see teil aitama leia vea põhjust.

en: This Host
et: Antud host

en: This MySQL server does not support the %s storage engine.
et: See MySQL server ei toeta %s varundusmootorit.

en: This MySQL server has been running for %s. It started up on %s.
et: See MySQL server on käinud %s. Käivitusaeg %s.

en: This is ON if this server is a slave that is connected to a master.
et: Kui see on ON kui serveril on alam server(masin) mis on ühenduses masteriga.

en: This is not a number!
et: See pole number!

en: This operation could take a long time. Proceed anyway?
et: See tegevus võib võtta kaua aega. Jätkan?

en: This plugin does not support compressed imports!
et: See plugin ei toeta pakitud importe!

en: Thread %s was successfully killed.
et: Protsess %s katkestati edukalt.

en: Threads
et: Lõimud

en: Thu
et: Nel

en: TiB
et: TB

en: Time
et: Aeg

en: To select relation, click :
et: Et valida suhe, kliki :

en: Toggle scratchboard
et: vaheta märkmetahvlit

en: Total
et: Kokku

en: Total (since startup) number of times the replication slave SQL thread has retried transactions.
et: Kogusumma (alates käivitamisest) mitu korda tiraþeerimise(replication) SQL alam-lõim(replication slave) proovis ülekandeid.

en: Total size of buffer pool, in pages.
et: Kogu puhvris suurus, lehtedes.

en: Traditional Chinese
et: Traditsionaalne Hiina

en: Traditional Spanish
et: Traditsionaalne Hispaania

en: Traffic
et: Liiklus

en: Transaction coordinator
et: Ülekande kordinaator

en: Transformation options
et: Transformeerimise seaded

en: Truncate Shown Queries
et: Lühenda näidatavad päringud

en: Tue
et: Tei

en: Turkish
et: Türgi

en: Type
et: Tüüp

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Uncheck All
et: Puhasta kõik

en: Unclosed quote
et: Sulgemata jutumärk/ülakoma

en: Unicode
et: Unikaalne

en: Unique
et: Unikaalne

en: Unknown Punctuation String
et: Tundmatu suunav tekst

en: Unknown language: %1$s.
et: Tundmatu keel: %1$s.

en: Unselect All
et: Puhasta kõik

en: Update Query
et: Uuenda päringut

en: Usage
et: Kasutus

en: Use Host Table
et: Kasuta host tabelit

en: Use LOCAL keyword
et: kasuta LOCAL võtmesõna

en: Use TAB key to move from value to value, or CTRL+arrows to move anywhere
et: Kasutage TAB klahvi, et liikuda ühelt väärtuselt teisele või CTRL+nool, et liikuda noole suunas

en: Use Tables
et: Kasuta tabeleid

en: Use delayed inserts
et: Kasuta ajastatud lisamisi

en: Use ignore inserts
et: Kasutaja ignoreeritavaid lisamisi

en: Use text field
et: Kasutage tekstivälja

en: Use this value
et: Kasuta seda väärtust

en: User
et: Kasutaja

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User overview
et: Kasutaja ülevaade

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users having access to &quot;%s&quot;
et: Kasutajad kellel on ligipääs &quot;%s&quot;

en: Validate SQL
et: Kontrolli SQL-i

en: Value
et: Väärtus

en: Variable
et: Muutuja

en: Variables
et: Muutujad

en: Version information
et: Versiooni info

en: View
et: Vaade

en: View %s has been dropped
et: Vaade %s on kustutatud

en: View dump (schema) of database
et: Vaata andmebaasi väljundit (skeemi)

en: View dump (schema) of databases
et: Näita andmebaaside sisu (skeemi)

en: View dump (schema) of table
et: Vaata tabeli väljundit (skeemi)

en: View only
et: Vaata ainult

en: Wed
et: Kol

en: Welcome to %s
et: Tere tulemast %s

en: West European
et: Lääne-Euroopa

en: Wildcards % and _ should be escaped with a \ to use them literally
et: Metamärgid _ ja % peaksid olema varjestatud märgiga \, kui soovite neid sisestada

en: With selected:
et: Valitud:

en: Without PHP Code
et: ilma PHP koodita

en: Word(s) or value(s) to search for (wildcard: "%"):
et: Sõna(d) või väärtus(ed) otsinguks (lühend: "%"):

en: Words are separated by a space character (" ").
et: Sõnad on eraldatud tühikuga (" ").

en: Write requests
et: Pöördumised kirjutamiseks

en: Write waits
et: Kirjutamine ootab

en: Write waits in %
et: Kirjutamine ootab %

en: Wrong username/password. Access denied.
et: Vale kasutajanimi/parool. Ligipääs keelatud.

en: Yes
et: Jah

en: You are about to DESTROY a complete database!
et: Tähelepanu! Te HÄVITATE kogu andmebaasi!

en: You attempted to load file with unsupported compression (%s). Either support for it is not implemented or disabled by your configuration.
et: Proovisid laadida faili tundmatu pakkimisega (%s). Võimalik et toetus ei ole veel lisatud või on sinu seadetes keelatud.

en: You don't have sufficient privileges to be here right now!
et: Teil pole piisavalt õigusi, et hetkel siin olla!

en: You have added a new user.
et: Te lisasite uue kasutaja.

en: You have enabled mbstring.func_overload in your PHP configuration. This option is incompatible with phpMyAdmin and might cause some data to be corrupted!
et: Te olete lubanud mbstring.func_overload oma PHP konfiguratsioonis. See seade ei ühildu phpMyAdminiga ja võib osade andmete kadumist põhjustada!

en: You have revoked the privileges for %s
et: Te võtsite tagasi privileegid %s-lt

en: You have to choose at least one column to display
et: Te peate valima vähemalt ühe veeru kuvamiseks

en: You have updated the privileges for %s.
et: Te uuendasite privileege %s-l.

en: You probably did not create a configuration file. You might want to use the %1$ssetup script%2$s to create one.
et: Arvatav põhjus on te pole veel loonud seadete faili. Soovitavalt võid kasutada %1$ssetup script%2$s et seadistada.

en: You probably tried to upload too large file. Please refer to %sdocumentation%s for ways to workaround this limit.
et: Te kindlasti proovisite laadida liiga suurt faili. Palun uuri dokumentatsiooni %sdocumentation%s selle limiidi seadmiseks.

en: You should upgrade to %s %s or later.
et: Te peaksite uuendama %s -i versioonini %s või uuemaks.

en: Your SQL query has been executed successfully
et: Teie SQL päring täideti edukalt

en: Your configuration file contains settings (root with no password) that correspond to the default MySQL privileged account. Your MySQL server is running with this default, is open to intrusion, and you really should fix this security hole by setting a password for user 'root'.
et: Teie konfiguratsioonifail sisaldab seadeid (root kasutaja ilma paroolita) mis vastab MySQL-i vaikimisi priviligeeritud kasutajale. Kui Teie MySQL-i server jookseb sellise seadega on ta avatud rünnakutele, soovitav on see turvaauk kiiresti parandada.

en: all words
et: kõik sõnadest

en: and then
et: ja siis

en: as regular expression
et: regulaaravaldisena

en: at least one of the words
et: vähemalt üks sõnadest

en: case-insensitive
et: tõstutundetu

en: case-sensitive
et: tõstutundlik

en: database-specific
et: andmebaasipõhine

en: dictionary
et: sõnaraamat

en: dynamic
et: dünaamiline

en: global
et: globaalne

en: horizontal
et: horisontaalselt

en: horizontal (rotated headers)
et: horisontaalne (pööratud päis)

en: in %s mode and repeat headers after %s cells
et: näita %s and korda pealkirju iga %s järel

en: in query
et: päringus

en: in use
et: kasutusel

en: max. concurrent connections
et: maks. parallel ühendusi

en: multilingual
et: mitmekeelne

en: no description
et: pole kirjeldust

en: not OK
et: Ei ole korras

en: pages
et: lehti

en: per hour
et: tunni kohta

en: per minute
et: minutis

en: per second
et: sekundis

en: phone book
et: telefoniraamat

en: phpMyAdmin documentation
et: phpMyAdmini dokumentatsioon

en: phpMyAdmin is more friendly with a <b>frames-capable</b> browser.
et: phpMyAdmin on sõbralikum <b>frame toetava</b> browseriga.

en: phpMyAdmin tried to connect to the MySQL server, and the server rejected the connection. You should check the host, username and password in your configuration and make sure that they correspond to the information given by the administrator of the MySQL server.
et: phpMyAdmin proovis ühenduda MySQL serveriga ja server lükkas ühenduse tagasi. Te peaksite kontrollima serverit, kasutajanime ja parooli config.inc.php failis ning kontrollima, et need vastaks infole mis te saite oma MySQL serveri administraatori käest.

en: phpMyAdmin was unable to kill thread %s. It probably has already been closed.
et: phpMyAdmin ei suutnud katkestada protsessi %s. Tõenäoliselt on see juba suletud.

en: phpMyAdmin was unable to read your configuration file!<br />This might happen if PHP finds a parse error in it or PHP cannot find the file.<br />Please call the configuration file directly using the link below and read the PHP error message(s) that you receive. In most cases a quote or a semicolon is missing somewhere.<br />If you receive a blank page, everything is fine.
et: phpMyAdmin ei suutnud lugeda Teie konfiguratsioonifaili!<br />See võib juhtuda kui PHP leiab vea selles või PHP ei leia antud faili üles.<br />Palun kutsuge konfiguratsioonifail välja otseselt kasutades linki allpool ja lugege PHP veateadet(eid) mis teile öeldakse. Enamustel juhtudel on kuskilt puudu ülakoma või semikoolon.<br />Kui Teile kuvatakse tühi leht on kõik korras.

en: recommended
et: soovituslik

en: take it
et: võta see

en: the exact phrase
et: täpne fraas

en: total
et: kokku

en: unknown
et: tundmatu

en: vertical
et: vertikaalselt

en: web server upload directory
et: webiserveri üleslaadimiskataloogi

en: wildcard
et: metamärk
